Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan dokümanlar tamamen göz hastalarına bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu bilgiler asla göz hastalarına ve ziyaretçilerimize teşhis ve tedavi önerisi olamaz, asıl olan yetkili hekimlerin teşhis ve tedavileridir.

Bu sitede yer alan yazıların okunması ve anlaşılması, hekime olan gereksinimi ortadan kaldırmaz, burada yer alan tavsiye ve bilgileri hekiminize danışmadan uygulamayınız.

KontaktLens.org göz doktoru tarafından muayene olması gereken, ancak ilk önce kısa ön bilgi edinmek isteyen kişiler için oluşturulmuş bir platformdur. İlk kez lens kullanacak iseniz mutlaka bir göz doktoru tarafından muayene olmanız gerekmektedir, aksi takdirde doğacak sorun ve rahatsızlıklardan web sitemize, web site çalışanlarımıza ve diğer çözüm ortaklarımıza sorumluluk yüklenemez ve hak iddia edilemez.

Bu sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasından veya yanlış uygulanmasından kaynaklanacak her türlü kötü ve olumsuz sonuçlar tamamen ziyaretçinin sorumluluğundadır, KontaktLens.org hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Sitemizde yer alan bütün marka, isim, logo, resim v.b. haklar ilgili firmalara aittir.